Seminaras apie vidinius ir išorinius konfliktus 2022

Apie vidinius ir išorinius konfliktus. Keturi žingsniai sprendimo link 

Mes ne visada turime galimybę rinktis, kada konfliktas įvyks mūsų gyvenime, tačiau mes galime pasirinkti kaip elgsimės ir kaip jį spręsime.

Konfliktas, kaip pokytis, suteikia dinamikos žmogiškiems santykiams ir sąveikoms. Išoriniai konfliktai dažniausiai tėra mūsų vidinių konfliktų atspindys. Apie tai kalbėsime šiame patyriminiame seminare. Dalyviai turės galimybę atskleisti savo asmeninę, galbūt neįsisąmonintą laikyseną konflikto atžvilgiu. Antroje seminaro dalyje susipažinsime su efektyvia konflikto sprendimo strategija ir išbandysime ją praktiškai. Dažnai pakanka tik keturių žingsnių, kad pasiektume konstruktyvų bendradarbiavimą ir darną asmeniniuose santykiuose, darbinėje aplinkoje, bet kurioje mums svarbioje srityje. Aiškinsimės, vaidmenų žaidimo dėka įgysime asmeninės patirties. Kad prasmingai įsisavintume šiuos žingsnius, dalyviai prašomi atsinešti aktualų konfliktą (santykių situaciją, kurioje jaučiatės įstrigę, kurią lydi negatyvūs išgyvenimai).

 

SEMINARO DATA 2022 m. kovo 20 d. (sekmadienį), 8 ak. val.

Dalyvių skaičius iki 15 žmonių

SEMINARĄ VEDA  Aušra Trimonytė, psichologė, IP psichoterapeutė

DALYVIO MOKESTIS 80 Eur

 

Registracija: 

Vieta seminare rezervuojama tik atlikus apmokėjimą. Neatvykus į seminarą, pinigai negrąžinami.

 

Rekvizitai mokėjimui atlikti:

Seminaro mokestis 80 Eur

Sąsk. nr.: LT50 7044 0600 0142 3643

AB SEB bankas

Gavėjas: VšĮ Individualiosios psichologijos institutas

Įm. k.: 125016287

Mokėjimo paskirtis: 2022 03 20 seminaro mokestis

 

Sąskaitos išrašomos kliento, kuris atliko pavedimą, vardu. Jei planuojate, kad už seminarą mokės kitas asmuo ar įstaiga (pvz., darbovietė), praneškite iš anksto.

 

Pasiteirauti: info@ipi.lt