Algirdas Brukštus

Gimiau Ignalinos rajone, ten 1976 m. baigiau vidurinę mokyklą. Mokiausi VU Chemijos fakultete, kurį baigęs taip ir likau ten dirbti. Esu chemikas-organikas, dirbu organinės sintezės laboratorijoje, dėstau. Šalia cheminių disciplinų jau keliolika metų fakultete vedu alchemijos kursą.
Traukdamas gyvenimo keliu, esu sutikęs daug žmonių, susijusių su įvairiomis dvasinėmis tradicijomis, taip pat ir pats išvaikščiojau ne vieną kelią, kartkartėmis pasiklysdamas keliukų, sankryžų ir aklagatvių raizgalyne. Tai puikios patirtys, nei vienos iš jų nesikratau ir nesigailiu jas turėjęs. 
Kažkuriuo gyvenimo momentu supratau, kad tas būties sluoksnis, kuriame triūsia psichologai, man yra pakankamai miglotas. Parašiau daug laiškų, belsdamasis į įvairių psichologijos institutų, mokyklų duris. Gavau vienintelį atsakymą – iš Individualiosios psichologijos instituto, todėl aš esu čia, dėl ko labai džiaugiuosi. Kaip man sekasi derinti chemiją ir psichologiją, galite pasiskaityti straipsnyje. 
Turiu Sankt-Peterburgo Asmenybės instituto išduotą sensityvinio mokymo instruktoriaus diplomą. 2009 m. baigiau bazinį IPI kursą ir apsigyniau darbą tema „Holizmas, chaosas ir gyvenimo stilius„. 2011 m. baigiau IPI konsultavimo programą. Turiu patirties vedant gyvenimo stiliaus pažinimo grupę, taikydamas IP metodus konsultuoju individualiai. Esu Lietuvos individualiosios psichologijos draugijos narys. Individualiosios psichologijos konsultantų asociacijos (IPKA) narys.