Daina Kremensienė

Atrodo, kad nuo pat vaikystės mane domino žmonės bei jų tarpusavio santykiai. Stebėjau juos ir ieškojau atsakymo į taip dažnai kylantį klausimą „kodėl?“. 
Į individualiosios psichologijos institutą atėjau norėdama ne tik gauti atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir išmokti pritaikyti žinias savo asmeniniame gyvenime. Norėjau auginti laimingus vaikus. Norėjau, kad mano artimieji būtų laimingi. Norėjau padėti mane supantiems žmonėms atlaikyti iškylančius sunkumus ir nepalūžti. 
Taip atsiradau pažinimo kelyje, kuris neturi pabaigos. Tai procesas, leidžiantis atrasti, tobulėti, augti, mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka…
Mėgstu keliauti, pažinti kitas kultūras, tradicijas. Stengiuosi patirti svetimų tautų gyvenimą, pastebėti žmonių bendravimo ypatumus. Tai tarsi galimybė pabūti „kito klumpėse“. Tokiu būdu praplečiu savo suvokimo ribas, mokausi priimti žmogų tokį, koks jis yra, ir įžvelgti jo stipriąsias puses. Kiekviena kelionė atskleidžia ir dalelę manęs. Esu dėkinga Adlerietiškajai psichologijai už tai, kad leido pamatyti žmogų kitomis akimis. Man patinka atrasti kiekvieno individualumą.
IPI baigiamąjį darbą apsigyniau Vokietijoje, Hamburgo pedagoginiame institute. Vėliau Praktinės psichologijos studijų centre mokiausi suaugusiųjų klinikinio psichologinio vertinimo. Taip pat užbaigiau Geštaltinės psichoterapijos bazinio lygio programą. Šiuo metu esu analitinės psichoterapijos mokymo programos dalyvė.
Esu personalo konsultacinės grupės lektorė, vedu seminarus įmonėms, konsultuoju. Su malonumu dėstau Baziniame IP kurse ir vedu asmeninio augimo seminarus. 
Aktyviai dalyvauju seminaruose bei konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Esu Lietuvos individualiosios psichologijos draugijos narė. Kiekvienais metais vykstu į Vokietijoje organizuojamus filosofijos mokymus. Bendradarbiauju su Hamburgo IP institutu, palaikau ryšius su Vokietijos IP draugija. Ieškau įvairių būdų, skatinančių žmogaus asmeninį augimą. Domiuosi emocinio intelekto lavinimu, meno terapijos galimybėmis… Mielai dalinuosi savo žiniomis ir atradimais.