Edita Heister

 
Psichologė (VU, 1988), IP psichoanalitikė (IPI, 2014). Dirbau Panevėžio ligoninės psichiatrijos skyriuje, pedagoginėje psichologinėje tarnyboje bei privačioje praktikoje Panevėžyje. 2013 m. išvykusi gyventi į Vokietiją savo psichoterapinę veiklą perkėliau į interneto erdvę.
 
Individualiosios psichologijos instituto ir individualiosios psichologijos draugijos veikloje dalyvauju nuo pat jų įsikūrimo ir esu viena iš šių organizacijų iniciatorių ir steigėjų. Institute dėstau keletą  kursų  IP konsultavimo  ir psichoterapijos programose, esu supervizorė, IP mokytoja-analitikė.
 
Koordinuoju IP psichoterapijos mokymo programą. Palaikau kontaktus su Vokietijos IP draugija, kuruojančiais institutais, dėstytojais.
Adlerietiška psichologija domiuosi nuo 1993 metų. Esu dalyvavusi daugelyje IP konferencijų Vokietijoje, keliose R. Dreikurso vasaros stovyklose, lankiausi IP institutuose Ciuriche, Miunchene, Maince.
 
A. Adlerio individualioji psichologija man patinka iš esmės, todėl ja remiuosi savo kasdieniniame konsultavimo ir psichoterapijos darbe, noriai ją propaguoju ir pati toliau studijuoju.