Gegužės 29-30 dienomis vyko Individualiosios psichologijos psichoterapijos ir analizės programos II-asis tarpinis egzaminas.

Egzaminą sėkmingai išlaikė 8 programos dalyvės: Agnė, Giedrė, Gabija, Rimantė, Gintė, Gintarė, Kristina ir Ugnė.

Sėkmingai baigtas II-asis studijų etapas!
Džiaugiamės ir iš visos širdies sveikiname!
Individualiosios psichologijos institutas