Sveikiname išlaikius egzaminą!

 

Gegužės 29-30 dienomis vyko Individualiosios psichologijos psichoterapijos ir analizės programos II-asis tarpinis egzaminas.

Egzaminą sėkmingai išlaikė 8 programos dalyvės: Agnė, Giedrė, Gabija, Rimantė, Gintė, Gintarė, Kristina ir Ugnė.

Sėkmingai baigtas II-asis studijų etapas!

Džiaugiamės ir iš visos širdies sveikiname!

Individualiosios psichologijos institutas